Privatumo politika


UAB "4 liūtai", kuriai priklauso elektoninė parduotuvė www.biks4.com, yra įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą. Nr. 6212.


1. Bet kokia informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama el. parduotuvėje „Biks4.lt“, bus naudojama tik Pirkėjo pateikto užsakymo vykdymo tikslais. Šie duomenys nebus atskleidžiami trečiosioms šalims, išskyrus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo numatytais atvejais ir tvarka.

2. Pirkėjas, užsiregistruodamas „Biks4.lt“ el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Pirkėjas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes „Biks4.lt“ el. parduotuvėje.

3. Pirkėjas, norėdamas gauti Pardavėjo naujienlaiškį, registruojantis arba įėjus į Mano paskyrą skyrių, turi galimybę pasirinkti, kad jis jam būtų siunčiamas. Pirkėjui nepageidaujant, Pardavėjas nenaudos Pirkėjo asmens duomenų rinkodaros tikslais ir nesiųs Pirkėjui reklaminių ar informacinių pranešimų, išskyrus tuos, kurie būtini vykdant Pirkėjo pateiktą užsakymą.