Apie mus

Sustok, akimirka žavinga!
 
Apsidairyk, juk aplinkui tiek daug nuostabių dalykų. O mes vis skubame, vejamės nesustojantį laiką ir pamirštame apkabinti, dovanoti šypsenas, dėmesį...Nustojame svajoti, stebinti, lepinti ir pasilepinti...
 
Išties reikia tiek nedaug pradžiuginti save ir savo mylimiausius. Mes tikime, kad kava/arbata, geriama iš mielo porcelianinio puodelio, yra kvapnesnė. Mes žinome, kad ranka rašyti palinkėjimai originaliame atviruke, būtinai išsipildo. Slapčiausi norai, sugulę dienoraštyje, tampa realybe. Neabejojame – nuotraukoje įamžinta gyvenimo akimirka puošniame rėmelyje - nepamirštama. Ar kas prieštarautų, kad auskarai, paryškinantys akių spalvą ar nuotaikinga sagė, priverčia nusišypsoti, užmegzti pokalbį?
 
Jei Jūs irgi tuo tikite, užeikite, patogiai įsitaisykite ir svajokite, dovanokite savo laiką, dėmesį, puoškitės. Atraskite kažką unikalaus, intriguojančio. Interjero detalių pagalba kurkite jaukius namus, pradžiuginkite vaiką nematytu žaislu, puoselėkite ilgalaikius santykius, juk mažos dovanėlės stiprina draugystę. Pasitelkę žaismingus aksesuarus flirtuokite su kasdienybe.
 
Pažadame Jums, kad čia rasite kruopščiai atrinktas dovanas, atkeliavusias iš Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Italijos ir kitų pasaulio kampelių. Rasite, tai, apie ką, seniai svajojote, bet niekur neradote. Siekiame su Jumis pasidalinti savo atradimais, norime įkvėpti, padrąsinti, tikimės, kad čia mūsų ir Jūsų stiprios draugystės pradžia.